TR | EN
Bölüm Başkanından

Sevgili öğrencilerimiz,

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Akademik Kadrosu olarak en büyük gayemiz, her adımda imkanlarımızı son noktasına kadar kullanarak siz öğretmen adaylarımızın gelişimine katkıda bulunmaktır. Sizlere en verimli eğitim ortamlarını oluşturmak için büyük bir titizlikle çaılışıyoruz.

Öğretim kadrosu olarak üstlendiğimiz bu anlamlı görevi yürütürken biliyoruz ki en büyük motivasyon kaynağımız siz kıymetli öğrencilerimizin burada edindiği birikim ile her geçen gün bireysel kimliğinize bir yapı taşı daha eklediğinizi görmektir. Evrensel bir bakış açısıyla, sunulan eğitimin ardından meslek hayatlarına ilk adımlarını atan öğretmenlerimizin Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, İngilizce Öğretmenliği Programında bizlerle birlikte edindiği ruhu her ortamda ön plana çıkaracaklarını, toplam kalite anlayışı ile hareket edeceklerini, mekandan bağımsız olarak birlikte çalışan bir takımın elemanları sıfatıyla birbirleri için sağladıkları desteği hiçbir zaman esirgemeyeceklerini gayet iyi biliyoruz.

Öğrencilerimizin edindikleri akademik birikim ve bizlerle birlikte pekiştirdikleri hümanist yaklaşım ile her ortamda ESOGÜ'lü olmanın ayrıcalığını tadacaklarına dair kuşkumuz yoktur. Üstlendiğimiz bu misyonu bizlerle paylaşarak, çıktıkları ya da çıkmaya hazırlandıkları yolun ne denli keskin virajlarla dolu olduğunun bilincinde hareket etmelerini umduğumuz öğrencilerimizin mezuniyetlerini takiben bizleri farklı ortamlarda en güzel biçimde temsil edeceklerine olan inancım tamdır.

Sevgi ve saygılarımla,
Dr.Öğr.Üy. Ümit Özkanal
ESOGÜ Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Başkanı